Jdi na obsah Jdi na menu
 ObrazekHEREC

Datum narození:
26.04.1980
Místo narození: Cullman, Alabama, USA Znamení: Býk


ŽIVOTOPIS

Průlomovým rokem Channinga Tatuma se stal rok 2006. Na začátku roku přišlo dobové drama A Guide to Recognizing Your Saints (2006, r. Dito Montiel), které bylo promítáno na Filmovém Festivalu Sundance a které přineslo Tatumovi bouřlivé ohlasy na jeho roli. V létě Tatum zazářil ve snímku Super náhradník (She’s The Man, 2006, r. Andy Fickman) inspirovaném Shakespearovou Dvanáctou nocí.

Ve stejném roce ztvárnil postavu Tylera, tanečníka, který se kvůli potížím se zákonem dostane do Marylandské školy umění na veřejně prospěšné práce ve snímku Let’s Dance (režie Anne Fletcher)

Channing Tatum se narodil v Alabamě a vyrostl na Floridě. Ve 21 letech natočil svoji první reklamu s Brucem Weberem pro Vogue. Poté následovaly kampaně pro Abercrombie & Fitch, Nautica, Gap, Dolce & Gabbana, Emporio Armani a Aeropostale. Později zazářil v mezinárodní reklamě na Pepsi režírované Kinka Usherem. Jeho přirozené charisma a talentu v těchto reklamách mu přineslo pozornost mimo jiné i Hollywoodských producentů.

V roce 2004 se poprvé objevil v episodě televizního seriálu CSI: Miami. V roce 2005 si zahrál ve Spoušti (Havoc, r. Barbara Kopple) a pak v Coach Carter (r. Thomas Carter). Ten samý rok si ještě zahrál motorkářskou hvězdu Rowdyho Sparkse ve filmu Supercross (r. Steve Boyum) a také získal titulní roli v pilotním snímku The Prince (r. Gavin O’Connor).


FILMOGRAFIE

2006 Guide to Recognizing Your Saints, A ...Antonio
2006 Super náhradník (She's the Man) ...Duke
2006 Let’s Dance (Step up) ...Tyler Gage
2005 Válka světů (War of the Worlds) ...Boy in church scene
2005 Supercross ...Rowdy Sparks
2005 Havoc ...Nick
2005 Coach Carter (Coach Carter) ...Jason Lyle


 

Náhledy fotografií ze složky Channing Tatum

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář